Burnie International
Miejsce | Australia |
---|---|
Obiekt | Burnie Tennis Club |
Nawierzchnia | Twarda |
Pierwsza edycja | 2003 |
ATP Tour | |
Kategoria | ATP Challenger Tour |
Pula nagród | 54 160 $ |
Drabinka | 48S/4Q/16D |
Aktualni mistrzowie | |
Gra pojedyncza Rinky Hijikata | |
Gra podwójna Marc Polmans Max Purcell | |
Strona internetowa |
Burnie International – męski turniej tenisowy rangi ATP Challenger Tour. Rozgrywany na kortach twardych w australijskim Burnie od 2003 roku.
Mecze finałowe
Gra pojedyncza
Rok | Mistrz | Finalista | Wynik |
2023 | Rinky Hijikata | James Duckworth | 6:3, 6:3 |
2022 | Nie rozgrywany | ||
2021 | |||
2020 | Taro Daniel | Yannick Hanfmann | 6:2, 6:2 |
2019 | Steven Diez | Maverick Banes | 7:5, 6:1 |
2018 | Stéphane Robert | Daniel Altmaier | 6:1, 6:2 |
2017 | Omar Jasika | Blake Mott | 6:2, 6:2 |
2016 | Nie rozgrywany | ||
2015 | Chung Hyeon | Alex Bolt | 6:2, 7:5 |
2014 | Matt Reid | Hiroki Moriya | 6:3, 6:2 |
2013 | John Millman | Stéphane Robert | 6:2, 4:6, 6:0 |
2012 | Danai Udomchoke | Sam Groth | 7:6(5), 6:3 |
2011 | Flavio Cipolla | Chris Guccione | walkower |
2010 | Bernard Tomic | Greg Jones | 6:4, 6:2 |
2009 | Brydan Klein | Grega Žemlja | 6:3, 6:3 |
2008 | Nie rozgrywany | ||
2007XII | Alun Jones | Rameez Junaid | 6:0, 6:1 |
2007II | Nathan Healey | Greg Jones | 7:5, 6:4 |
2006 | Konstandinos Ikonomidis | Alun Jones | 6:4, 6:2 |
2005 | Chris Guccione | Gouichi Motomura | 6:3, 7:5 |
2004 | Lu Yen-hsun | Robert Lindstedt | 6:3, 6:0 |
2003 | Satoshi Iwabuchi | Paul Baccanello | 6:2, 6:3 |
Gra podwójna
Rok | Mistrzowie | Finaliści | Wynik |
2023 | Marc Polmans Max Purcell | Luke Saville Tristan Schoolkate | 7:6(4), 6:4 |
2022 | Nie rozgrywany | ||
2021 | |||
2020 | Harri Heliövaara Sem Verbeek | Luca Margaroli Andrea Vavassori | 7:6(5), 7:6(4) |
2019 | Lloyd Harris Dudi Sela | Mirza Bašić Tomislav Brkić | 6:3, 6:7(3), 10–8 |
2018 | Gerard Granollers Marcel Granollers | Evan King Max Schnur | 7:6(8), 6:2 |
2017 | Brydan Klein Dane Propoggia | Steven de Waard Luke Saville | 6:3, 6:4 |
2016 | Nie rozgrywany | ||
2015 | Carsten Ball Matt Reid | Radu Albot Matthew Ebden | 7:5, 6:4 |
2014 | Matt Reid John-Patrick Smith | Toshihide Matsui Danai Udomchoke | 6:4, 6:2 |
2013 | Ruan Roelofse John-Patrick Smith | Brydan Klein Dane Propoggia | 6:2, 6:2 |
2012 | John Peers John-Patrick Smith | Divij Sharan Vishnu Vardhan | 6:2, 6:4 |
2011 | Philip Bester Peter Polansky | Marinko Matošević Jose Statham | 6:4, 3:6, 14–12 |
2010 | Matthew Ebden Sam Groth | James Lemke Dane Propoggia | 6:7(8), 7:6(4), 10–8 |
2009 | Miles Armstrong Sadik Kadir | Peter Luczak Robert Smeets | 6:3, 3:6, 10–7 |
2008 | Nie rozgrywany | ||
2007XII | Sam Groth Joseph Sirianni | Nima Roshan Jose Statham | 6:3, 1:6, 10–4 |
2007II | Nathan Healey Robert Smeets | Rameez Junaid Joseph Sirianni | 7:6(7), 6:4 |
2006 | Luke Bourgeois Lu Yen-hsun | Raphael Durek Alun Jones | 6:3, 6:2 |
2005 | Luke Bourgeois Chris Guccione | Alexander Hartman Scott Lipsky | 6:4, 6:3 |
2004 | Rik de Voest Lu Yen-hsun | Leonardo Azzaro Oliver Marach | 6:3, 1:6, 7:5 |
2003 | Federico Browne Rogier Wassen | Raphael Durek Alun Jones | 1:6, 6:3, 6:2 |
Bibliografia
- Profil turnieju na stronie ATP. atptour.com. [dostęp 2021-04-10]. (ang.).