1,72 m (5 ft
7+1⁄2 in)
ISU kişisel en iyi puanları |
---|
Kombine toplam | 157.84 2004 Nebelhorn Trophy |
---|
Kısa program | 60.51 2004 Nebelhorn Trophy |
---|
Serbest program | 102.52 2005 Dört Kıta Şamp. |
Derrick Delmore (d. 12 Aralık 1978, Andrews Air Force Base, Maryland), Amerikalı buz patenci. 1998 Dünya Gençler Şampiyonu ve 1999 ABD Üniversitelerarası Şampiyonu'dur. Stanford Üniversitesi'nde psikoloji ve iletişim okuyarak çift anadal yaptı.
Dereceler
Çiftlerdeki kariyeri
(Kelcie Lee'yle)
Organizasyon | 2008-2009 |
Pacific Coast Sectionals | 5. G. |
(Crystal Kim'le)
(Alix Clymer'la)
Teklerdeki kariyeri
2000 sonrası
Organizasyon | 2000-2001 | 2001-2002 | 2002-2003 | 2003-2004 | 2004-2005 | 2005-2006 | 2006-2007 | 2007-2008 |
Dört Kıta Şampiyonaları | | 10. | | | 11. | | | |
ABD Şampiyonaları | 10. | 6. | çekildi | 8. | 7. | 12. | 6. | 15. |
Skate Canada International | | | 5. | | | | | |
Skate America | | | 8. | | | | | |
Finlandia Trophy | | | | 6. | | | | |
Nebelhorn Trophy | 2. | 5. | | | 6. | | 7. | 5. |
Golden Spin of Zagreb | | | | | | 5. | | |
Karl Schäfer Memorial | 3. | | | | | | | |
Eastern Sectionals | | 2. | | 3. | 1. | 3. | 1. | 3. |
South Atlantic Regionals | | | | | | | 1. | |
2000 öncesi
Organizasyon | 1991-1992 | 1992-1993 | 1993-1994 | 1994-1995 | 1995-1996 | 1996-1997 | 1997-1998 | 1998-1999 | 1999-2000 |
Dünya Gençler Şamp. | | | | 10. | | | 1. | | |
ABD Şampiyonaları | 4. B. | 7. G. | 7. G. | 4. G. | çekildi. | 11. | 5. | 10. | 8. |
ABD Üniversitelerarası Şampiyonaları | | | | | | | | | 1. |
Finlandia Trophy | | | | | | | | | 5. |
Skate America | | | | | | | | 5. | |
NHK Trophy | | | | | | | | 10. | |
Nebelhorn Trophy | | | | | | | | 4. | |
Karl Schafer Memorial | | | | | | 11. | | | |
Junior Grand Prix, Macaristan | | | | | | | 6. | | |
Junior Grand Prix, Bulgaristan | | | | | | | 2. | | |
Grand Prix St. Gervais | | | | | | 1. | | | |
Skate Canada | | | | | 1. G. | | | | |
Pokal Der Blauen Schwerter | | | | 17. | | | | | |
ABD Olimpiyat Festivali | | | 1. | 3. | | | | | |
Eastern Sectionals | 1. B. | 3. G. | 2. G. | | 1. | 4. | | | 3. |
South Atlantic Regionals | 1. B. | 2. G. | | | | | | | 1. |
- B = Başlangıç düzeyi; G = Gençler düzeyi
Dış bağlantılar
|
---|
1976: Mark Cockerell · 1977: Daniel Beland · 1978: Dennis Coi · 1979: Vitali Egorov · 1980: Alexander Fadeyev · 1981: Paul Wylie · 1982: Scott Williams · 1983: Christopher Bowman · 1984: Viktor Petrenko · 1985: Erik Larson · 1986: Vladimir Petrenko · 1987: Rudy Galindo · 1988: Todd Eldredge · 1989: Viacheslav Zagorodniuk · 1990: Igor Pashkevich · 1991: Vasili Eremenko · 1992: Dmitri Dmitrenko · 1993: Evgeni Pliuta · 1994: Michael Weiss · 1995: İlya Kulik · 1996: Aleksey Yagudin · 1997: Yevgeni Pluşenko · 1998: Derrick Delmore · 1999: Ilia Klimkin · 2000: Stefan Lindemann · 2001: Johnny Weir · 2002: Daisuke Takahashi · 2003: Alexander Shubin · 2004: Andrei Griazev · 2005: Nobunari Oda · 2006: Takahiko Kozuka · 2007: Stephen Carriere · 2008-2009: Adam Rippon · 2010: Yuzuru Hanyu · 2011: Andrei Rogozine · 2012: Yan Han · 2013: Joshua Farris · 2014: Nam Nguyen · 2015: Shoma Uno · 2016: Daniel Samohin · 2017: Vincent Zhou · 2018: Alexey Erokhov · 2019: Tomoki Hiwatashi · 2020: Andrei Mozalev |