Кубок Англії з футболу 1935—1936
Кубок Англії 1935—1936 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 7 вересня 1935 — 25 квітня 1936 |
Призові місця | |
Чемпіон | Арсенал (2-й раз) |
Віцечемпіон | Шеффілд Юнайтед |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1935—1936 — 61-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вдруге титул здобув Арсенал.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
30 листопада | Честер | 1:0 | Ґейтсгед |
30 листопада | Честерфілд | 3:0 | Саутпорт |
30 листопада | Дарлінгтон | 4:2 | Аккрінгтон Стенлі |
30 листопада | Барроу | 4:1 | Рексем |
30 листопада | Бристоль Сіті | 0:1 | Крістал Пелес |
30 листопада | Грантем | 0:2 | Ноттс Каунті |
30 листопада | Саутгол | 3:1 | Свіндон Таун |
30 листопада | Редінг | 8:3 | Корінтіан |
30 листопада | Волсолл | 2:0 | Лінкольн Сіті |
30 листопада | Кру Александра | 4:2 | Бостон Юнайтед |
30 листопада | Гейнсборо Триніті | 3:1 | Блайт Спартанс |
30 листопада | Скарборо | 2:0 | Дарвен |
30 листопада | Транмер Роверз | 3:0 | Карлайл Юнайтед |
30 листопада | Кіддермінстер Гарріерз | 4:1 | Бішоп Окленд |
30 листопада | Нортгемптон Таун | 0:0 | Бристоль Роверз |
4 грудня Перегравання | Бристоль Роверз | 3:1 | Нортгемптон Таун |
30 листопада | Ковентрі Сіті | 1:1 | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед |
9 грудня Перегравання | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед | 4:2 | Ковентрі Сіті |
30 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 0:0 | Челтнем Таун |
4 грудня Перегравання | Челтнем Таун | 0:6 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
30 листопада | Клептон Орієнт | 0:0 | Олдершот |
4 грудня Перегравання | Олдершот | 0:1 | Клептон Орієнт |
30 листопада | Олдем Атлетік | 6:1 | Феррігілл Атлетік |
30 листопада | Нангед | 2:4 | Вотфорд |
30 листопада | Ексетер Сіті | 0:4 | Джиллінгем |
30 листопада | Менсфілд Таун | 2:3 | Гартлпул Юнайтед |
30 листопада | Кардіфф Сіті | 0:3 | Дартфорд |
30 листопада | Галіфакс Таун | 4:0 | Рочдейл |
30 листопада | Стейлібрідж Селтік | 4:0 | Келлс Юнайтед |
30 листопада | Ньюпорт Каунті | 0:1 | Саутенд Юнайтед |
30 листопада | Маргейт | 3:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
30 листопада | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 0:1 | Ньюпорт |
30 листопада | Далвіч Гамлет | 2:3 | Торкі Юнайтед |
30 листопада | Нью-Брайтон | 1:3 | Воркінгтон |
30 листопада | Волтемстоу Авеню | 1:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
4 грудня Перегравання | Борнмут енд Боском Атлетік | 8:1 | Волтемстоу Авеню |
30 листопада | Йорк Сіті | 1:5 | Бертон Таун |
30 листопада | Ромфорд | 3:3 | Фолкстоун |
4 грудня Перегравання | Фолкстоун | 2:1 | Ромфорд |
30 листопада | Віган Атлетік | 1:2 | Ротергем Юнайтед |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
14 грудня | Честер | 3:3 | Редінг |
18 грудня Перегравання | Редінг | 3:0 | Честер |
14 грудня | Честерфілд | 0:0 | Волсолл |
18 грудня Перегравання | Волсолл | 2:1 | Честерфілд |
14 грудня | Дартфорд | 4:0 | Гейнсборо Триніті |
14 грудня | Борнмут енд Боском Атлетік | 5:2 | Барроу |
14 грудня | Саутгол | 8:0 | Ньюпорт |
14 грудня | Фолкстоун | 1:2 | Клептон Орієнт |
14 грудня | Ноттс Каунті | 3:0 | Торкі Юнайтед |
14 грудня | Кру Александра | 2:1 | Джиллінгем |
14 грудня | Скарборо | 1:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
18 грудня Перегравання | Брайтон енд Гоув Альбіон | 3:0 | Скарборо |
14 грудня | Транмер Роверз | 6:2 | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед |
14 грудня | Олдем Атлетік | 1:1 | Бристоль Роверз |
18 грудня Перегравання | Бристоль Роверз | 4:1 | Олдем Атлетік |
14 грудня | Саутенд Юнайтед | 5:0 | Бертон Таун |
14 грудня | Галіфакс Таун | 1:1 | Гартлпул Юнайтед |
18 грудня Перегравання | Гартлпул Юнайтед | 0:0 | Галіфакс Таун |
23 грудня Перегравання | Галіфакс Таун | 1:4 | Гартлпул Юнайтед |
14 грудня | Стейлібрідж Селтік | 0:1 | Дарлінгтон |
14 грудня | Маргейт | 3:1 | Крістал Пелес |
14 грудня | Воркінгтон | 5:1 | Кіддермінстер Гарріерз |
14 грудня | Ротергем Юнайтед | 1:1 | Вотфорд |
18 грудня Перегравання | Вотфорд | 1:0 | Ротергем Юнайтед |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 січня | Блекпул | 3:1 | Маргейт |
11 січня | Дарлінгтон | 2:3 | Бері |
11 січня | Бернлі | 0:0 | Шеффілд Юнайтед |
16 січня Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 2:1 | Бернлі |
11 січня | Ліверпуль | 1:0 | Свонсі Сіті |
11 січня | Саутгол | 1:4 | Вотфорд |
11 січня | Редінг | 1:3 | Манчестер Юнайтед |
11 січня | Волсолл | 0:2 | Ньюкасл Юнайтед |
11 січня | Лестер Сіті | 1:0 | Брентфорд |
11 січня | Ноттс Каунті | 0:0 | Транмер Роверз |
15 січня Перегравання | Транмер Роверз | 4:3 | Ноттс Каунті |
11 січня | Блекберн Роверз | 1:1 | Болтон Вондерерз |
15 січня Перегравання | Болтон Вондерерз | 0:1 | Блекберн Роверз |
11 січня | Астон Вілла | 0:1 | Гаддерсфілд Таун |
11 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 1:1 | Лідс Юнайтед |
15 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 3:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
11 січня | Кру Александра | 1:1 | Шеффілд Венсдей |
15 січня Перегравання | Шеффілд Венсдей | 3:1 | Кру Александра |
11 січня | Мідлсбро | 1:0 | Саутгемптон |
11 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:0 | Галл Сіті |
11 січня | Сандерленд | 2:2 | Порт Вейл |
13 січня Перегравання | Порт Вейл | 2:0 | Сандерленд |
11 січня | Дербі Каунті | 3:2 | Дартфорд |
11 січня | Евертон | 1:3 | Престон Норт-Енд |
11 січня | Донкастер Роверз | 1:2 | Ноттінгем Форест |
11 січня | Стокпорт Каунті | 2:3 | Плімут Аргайл |
11 січня | Тоттенгем Готспур | 4:4 | Саутенд Юнайтед |
15 січня Перегравання | Саутенд Юнайтед | 1:2 | Тоттенгем Готспур |
11 січня | Манчестер Сіті | 3:1 | Портсмут |
11 січня | Фулгем | 2:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
11 січня | Барнслі | 3:3 | Бірмінгем Сіті |
15 січня Перегравання | Бірмінгем Сіті | 0:2 | Барнслі |
11 січня | Бристоль Роверз | 1:5 | Арсенал |
11 січня | Вест Гем Юнайтед | 2:2 | Лутон Таун |
15 січня Перегравання | Лутон Таун | 4:0 | Вест Гем Юнайтед |
11 січня | Норвіч Сіті | 1:1 | Челсі |
15 січня Перегравання | Челсі | 3:1 | Норвіч Сіті |
11 січня | Бредфорд Сіті | 1:0 | Борнмут енд Боском Атлетік |
11 січня | Міллволл | 0:0 | Сток Сіті |
15 січня Перегравання | Сток Сіті | 4:0 | Міллволл |
11 січня | Клептон Орієнт | 3:0 | Чарльтон Атлетік |
11 січня | Бредфорд Парк-Авеню | 3:2 | Воркінгтон |
11 січня | Гартлпул Юнайтед | 0:0 | Грімсбі Таун |
14 січня Перегравання | Грімсбі Таун | 4:1 | Гартлпул Юнайтед |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
25 січня | Ліверпуль | 0:2 | Арсенал |
25 січня | Престон Норт-Енд | 0:0 | Шеффілд Юнайтед |
30 січня Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 2:0 | Престон Норт-Енд |
25 січня | Лестер Сіті | 6:3 | Вотфорд |
25 січня | Мідлсбро | 3:0 | Клептон Орієнт |
25 січня | Дербі Каунті | 2:0 | Ноттінгем Форест |
25 січня | Транмер Роверз | 2:4 | Барнслі |
25 січня | Тоттенгем Готспур | 1:0 | Гаддерсфілд Таун |
25 січня | Манчестер Сіті | 2:1 | Лутон Таун |
25 січня | Фулгем | 5:2 | Блекпул |
25 січня | Челсі | 4:1 | Плімут Аргайл |
25 січня | Порт Вейл | 0:4 | Грімсбі Таун |
25 січня | Сток Сіті | 0:0 | Манчестер Юнайтед |
29 січня Перегравання | Манчестер Юнайтед | 0:2 | Сток Сіті |
27 січня | Шеффілд Венсдей | 1:1 | Ньюкасл Юнайтед |
29 січня Перегравання | Ньюкасл Юнайтед | 3:1 | Шеффілд Венсдей |
29 січня | Бредфорд Парк-Авеню | 1:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
3 лютого Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
10 лютого Перегравання | Бредфорд Парк-Авеню | 2:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
29 січня | Лідс Юнайтед | 3:2 | Бері |
3 лютого | Бредфорд Сіті | 3:1 | Блекберн Роверз |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
15 лютого | Грімсбі Таун | 3:2 | Манчестер Сіті |
15 лютого | Мідлсбро | 2:1 | Лестер Сіті |
15 лютого | Шеффілд Юнайтед | 3:1 | Лідс Юнайтед |
15 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 3:3 | Арсенал |
19 лютого Перегравання | Арсенал | 3:0 | Ньюкасл Юнайтед |
15 лютого | Барнслі | 2:1 | Сток Сіті |
15 лютого | Бредфорд Сіті | 0:1 | Дербі Каунті |
15 лютого | Бредфорд Парк-Авеню | 0:0 | Тоттенгем Готспур |
17 лютого Перегравання | Тоттенгем Готспур | 2:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
19 лютого | Челсі | 0:0 | Фулгем |
24 лютого Перегравання | Фулгем | 3:2 | Челсі |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
29 лютого | Грімсбі Таун | 3:1 | Мідлсбро |
29 лютого | Шеффілд Юнайтед | 3:1 | Тоттенгем Готспур |
29 лютого | Арсенал | 4:1 | Барнслі |
29 лютого | Фулгем | 3:0 | Дербі Каунті |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
21 березня | Шеффілд Юнайтед | 2:1 | Фулгем |
21 березня | Арсенал | 1:0 | Грімсбі Таун |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1936
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |