Кубок Англії з футболу 1956—1957
Кубок Англії 1956—1957 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 8 вересня 1956 — 4 травня 1957 |
Призові місця | |
Чемпіон | Астон Вілла (7-й раз) |
Віцечемпіон | Манчестер Юнайтед |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1956—1957 — 76-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Всьоме титул здобула Астон Вілла.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
17 листопада | Ілі Сіті | 2:6 | Торкі Юнайтед |
17 листопада | Честер Сіті | 0:0 | Барроу |
22 листопада Перегравання | Барроу | 3:1 | Честер Сіті |
17 листопада | Дарлінгтон | 7:2 | Евенвуд Таун |
17 листопада | Борнмут енд Боском Атлетік | 8:0 | Бертон Альбіон |
17 листопада | Саутгемптон | 2:0 | Нортгемптон Таун |
17 листопада | Веймут | 1:0 | Шрусбері Таун |
17 листопада | Йовіл Таун | 1:3 | Пітерборо Юнайтед |
17 листопада | Волсолл | 0:1 | Ньюпорт Каунті |
17 листопада | Кру Александра | 2:2 | Рексем |
21 листопада Перегравання | Рексем | 2:1 | Кру Александра |
17 листопада | Дербі Каунті | 2:1 | Бредфорд Сіті |
17 листопада | Свіндон Таун | 2:1 | Ковентрі Сіті |
17 листопада | Бішоп Окленд | 2:1 | Транмер Роверз |
17 листопада | Іпсвіч Таун | 4:0 | Гастінгс Юнайтед |
17 листопада | Квінз Парк Рейнджерс | 4:0 | Дорчестер Таун |
17 листопада | Аккрінгтон Стенлі | 4:1 | Моркем |
17 листопада | Брентфорд | 3:0 | Гілфорд Сіті |
17 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:1 | Міллволл |
19 листопада Перегравання | Міллволл | 3:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
17 листопада | Ріл | 3:2 | Скарборо |
17 листопада | Норвіч Сіті | 2:4 | Бедфорд Таун |
17 листопада | Галл Сіті | 4:0 | Ґейтсгед |
17 листопада | Карлайл Юнайтед | 6:1 | Біллінгем Синтонія |
17 листопада | Крістал Пелес | 2:0 | Волтемстоу Авеню |
17 листопада | Ексетер Сіті | 0:2 | Плімут Аргайл |
17 листопада | Євслі | 2:2 | Джиллінгем |
21 листопада Перегравання | Джиллінгем | 2:0 | Євслі |
17 листопада | Гартліпул Юнайтед | 3:1 | Селбі Таун |
17 листопада | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед | 1:0 | Рочдейл |
17 листопада | Менсфілд Таун | 1:1 | Воркінгтон |
21 листопада Перегравання | Воркінгтон | 2:1 | Менсфілд Таун |
17 листопада | Галіфакс Таун | 2:3 | Олдем Атлетік |
17 листопада | Маргейт | 3:1 | Данстейбл Таун |
17 листопада | Челтнем Таун | 1:2 | Редінг |
17 листопада | Саутпорт | 0:0 | Йорк Сіті |
21 листопада Перегравання | Йорк Сіті | 2:1 | Саутпорт |
17 листопада | Нью-Брайтон | 3:3 | Стокпорт Каунті |
21 листопада Перегравання | Стокпорт Каунті | 2:3 | Нью-Брайтон |
17 листопада | Герефорд Юнайтед | 3:2 | Олдершот |
17 листопада | Ньюпорт | 0:6 | Вотфорд |
17 листопада | Тутінг-енд-Мітчем Юнайтед | 2:1 | Бромсгроув Роверз |
17 листопада | Віган Атлетік | 1:2 | Гул Таун |
17 листопада | Бостон Юнайтед | 0:2 | Бредфорд Парк-Авеню |
17 листопада | Саут Шилдс | 2:2 | Честерфілд |
21 листопада Перегравання | Честерфілд | 4:0 | Саут Шилдс |
17 листопада | Колчестер Юнайтед | 1:4 | Саутенд Юнайтед |
17 листопада | Ілкстон Таун | 1:5 | Блайт Спартанс |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
8 грудня | Честерфілд | 4:1 | Барроу |
8 грудня | Саутгемптон | 3:2 | Веймут |
8 грудня | Вотфорд | 1:3 | Іпсвіч Таун |
8 грудня | Редінг | 1:0 | Бедфорд Таун |
8 грудня | Джиллінгем | 1:2 | Ньюпорт Каунті |
8 грудня | Дербі Каунті | 1:3 | Нью-Брайтон |
8 грудня | Свіндон Таун | 0:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
8 грудня | Аккрінгтон Стенлі | 2:1 | Олдем Атлетік |
8 грудня | Брентфорд | 1:1 | Крістал Пелес |
12 грудня Перегравання | Крістал Пелес | 3:2 | Брентфорд |
8 грудня | Ріл | 3:1 | Бішоп Окленд |
8 грудня | Міллволл | 4:0 | Маргейт |
8 грудня | Галл Сіті | 2:1 | Йорк Сіті |
8 грудня | Карлайл Юнайтед | 2:1 | Дарлінгтон |
8 грудня | Гул Таун | 2:2 | Воркінгтон |
12 грудня Перегравання | Воркінгтон | 0:1 | Гул Таун |
8 грудня | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед | 0:0 | Рексем |
12 грудня Перегравання | Рексем | 6:2 | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед |
8 грудня | Блайт Спартанс | 0:1 | Гартліпул Юнайтед |
8 грудня | Торкі Юнайтед | 1:0 | Плімут Аргайл |
8 грудня | Герефорд Юнайтед | 2:3 | Саутенд Юнайтед |
8 грудня | Тутінг-енд-Мітчем Юнайтед | 0:2 | Квінз Парк Рейнджерс |
8 грудня | Пітерборо Юнайтед | 3:0 | Бредфорд Парк-Авеню |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
5 січня | Борнмут енд Боском Атлетік | 2:0 | Аккрінгтон Стенлі |
5 січня | Бристоль Сіті | 4:1 | Ротергем Юнайтед |
5 січня | Бернлі | 7:0 | Честерфілд |
5 січня | Бері | 1:3 | Портсмут |
5 січня | Престон Норт-Енд | 0:0 | Шеффілд Венсдей |
9 січня Перегравання | Шеффілд Венсдей | 2:2 | Престон Норт-Енд |
14 січня Перегравання | Престон Норт-Енд | 5:1 | Шеффілд Венсдей |
5 січня | Ноттс Каунті | 1:3 | Ріл |
5 січня | Ноттінгем Форест | 6:0 | Гул Таун |
5 січня | Болтон Вондерерз | 2:3 | Блекпул |
5 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 5:3 | Свонсі Сіті |
5 січня | Мідлсбро | 1:1 | Чарльтон Атлетік |
10 січня Перегравання | Чарльтон Атлетік | 2:3 | Мідлсбро |
5 січня | Сандерленд | 4:0 | Квінз Парк Рейнджерс |
5 січня | Лутон Таун | 2:2 | Астон Вілла |
7 січня Перегравання | Астон Вілла | 2:0 | Лутон Таун |
5 січня | Евертон | 1:0 | Блекберн Роверз |
5 січня | Донкастер Роверз | 1:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
9 січня Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:0 | Донкастер Роверз |
5 січня | Рексем | 1:1 | Редінг |
9 січня Перегравання | Редінг | 1:2 | Рексем |
5 січня | Іпсвіч Таун | 2:3 | Фулгем |
5 січня | Ньюкасл Юнайтед | 1:1 | Манчестер Сіті |
9 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 4:5 | Ньюкасл Юнайтед |
5 січня | Тоттенгем Готспур | 2:0 | Лестер Сіті |
5 січня | Барнслі | 3:3 | Порт Вейл |
7 січня Перегравання | Порт Вейл | 0:1 | Барнслі |
5 січня | Вест Гем Юнайтед | 5:3 | Грімсбі Таун |
5 січня | Міллволл | 2:0 | Крістал Пелес |
5 січня | Галл Сіті | 3:4 | Бристоль Роверз |
5 січня | Гаддерсфілд Таун | 0:0 | Шеффілд Юнайтед |
7 січня Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 1:1 | Гаддерсфілд Таун |
14 січня Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Шеффілд Юнайтед |
5 січня | Ньюпорт Каунті | 3:3 | Саутгемптон |
9 січня Перегравання | Саутгемптон | 0:1 | Ньюпорт Каунті |
5 січня | Арсенал | 4:2 | Сток Сіті |
5 січня | Лідс Юнайтед | 1:2 | Кардіфф Сіті |
5 січня | Нью-Брайтон | 2:1 | Торкі Юнайтед |
5 січня | Пітерборо Юнайтед | 2:2 | Лінкольн Сіті |
9 січня Перегравання | Лінкольн Сіті | 4:5 | Пітерборо Юнайтед |
5 січня | Лейтон Орієнт | 0:2 | Челсі |
5 січня | Карлайл Юнайтед | 3:3 | Бірмінгем Сіті |
9 січня Перегравання | Бірмінгем Сіті | 2:0 | Карлайл Юнайтед |
5 січня | Саутенд Юнайтед | 2:1 | Ліверпуль |
5 січня | Гартліпул Юнайтед | 3:4 | Манчестер Юнайтед |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 січня | Блекпул | 6:2 | Фулгем |
26 січня | Бристоль Сіті | 3:0 | Ріл |
26 січня | Бернлі | 9:0 | Нью-Брайтон |
26 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 0:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
26 січня | Мідлсбро | 2:3 | Астон Вілла |
26 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 4:2 | Сандерленд |
26 січня | Евертон | 2:1 | Вест Гем Юнайтед |
26 січня | Рексем | 0:5 | Манчестер Юнайтед |
26 січня | Тоттенгем Готспур | 4:0 | Челсі |
26 січня | Бристоль Роверз | 1:4 | Престон Норт-Енд |
26 січня | Портсмут | 1:3 | Ноттінгем Форест |
26 січня | Міллволл | 2:1 | Ньюкасл Юнайтед |
26 січня | Саутенд Юнайтед | 1:6 | Бірмінгем Сіті |
26 січня | Гаддерсфілд Таун | 3:1 | Пітерборо Юнайтед |
26 січня | Кардіфф Сіті | 0:1 | Барнслі |
26 січня | Ньюпорт Каунті | 0:2 | Арсенал |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 лютого | Блекпул | 0:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
20 лютого Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:1 | Блекпул |
16 лютого | Борнмут енд Боском Атлетік | 3:1 | Тоттенгем Готспур |
16 лютого | Престон Норт-Енд | 3:3 | Арсенал |
19 лютого Перегравання | Арсенал | 2:1 | Престон Норт-Енд |
16 лютого | Астон Вілла | 2:1 | Бристоль Сіті |
16 лютого | Барнслі | 1:3 | Ноттінгем Форест |
16 лютого | Манчестер Юнайтед | 1:0 | Евертон |
16 лютого | Міллволл | 1:4 | Бірмінгем Сіті |
16 лютого | Гаддерсфілд Таун | 1:2 | Бернлі |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
2 березня | Борнмут енд Боском Атлетік | 1:2 | Манчестер Юнайтед |
2 березня | Бернлі | 1:1 | Астон Вілла |
6 березня Перегравання | Астон Вілла | 2:0 | Бернлі |
2 березня | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:2 | Арсенал |
5 березня Перегравання | Арсенал | 1:3 | Вест-Бромвіч Альбіон |
2 березня | Бірмінгем Сіті | 0:0 | Ноттінгем Форест |
5 березня Перегравання | Ноттінгем Форест | 0:1 | Бірмінгем Сіті |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23 березня | Манчестер Юнайтед | 2:0 | Бірмінгем Сіті |
23 березня | Астон Вілла | 2:2 | Вест-Бромвіч Альбіон |
28 березня Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 0:1 | Астон Вілла |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1957
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |